Zadzwoń do nas +48 22 781 41 35 lub napisz biuro@all4c.pl

Firma All4Cleaning Łukasz Madejski swoją historię zaczęła w 2015 roku jako spółka cywilna. Od początku istnienia firmy założeniem było dążenie do profesjonalnej obsługi i rozwoju innowacyjnych rozwiązań.
Naszymi odbiorcami są klienci detaliczni, firmy sprzątające, średnie i duże przedsiębiorstwa jak i ogromne zakłady przemysłowe.

Mamy w sprzedaży tylko sprawdzone produkty chemiczne, pochodzące od renomowanych producentów, takich jak
TENZI, KIEHL, KASTELL czy DOLPHIN.
W ostatnim czasie także inwestujemy w bezdotykowe rozwiązania, kosze na śmieci, dozowniki mydła czy podajniki ręczników takich marek jak
GOJO&PURELL, METZGER, SARAYA, NINESTARS

Naszym celem jest dobór rozwiązań idealnie dopasowanych do danego obiektu. Proponowane rozwiązania stawiają na optymalizację kosztów wdrożenia oraz wysokości kosztów przyszłego utrzymania.

Rozumiemy, że każdy klient ma inne, indywidualne potrzeby.

Duże firmy zajmujące duże biurowce, prowadzące obiekty przemysłowe czy też zakłady produkcyjne potrzebują dogłębnej analizy stosowanych obecnie przez siebie rozwiązań. Nowe firmy oraz nowo uruchamiane obiekty wymagają kompleksowego doboru i wdrożenia strategii oraz rozwiązań higienicznych. Klient detaliczny przychodzi praktycznie zawsze z innym ciekawym problemem. Może on dotyczyć tłustych plam na dywanie lub kostce brukowej, zaciekach mineralnych na szybie czy też chęć położenia warstwy ochronnej na nowej posadzce takiej jak polimer Każde wyzwanie traktujemy indywidualnie i dokładamy starań, aby szybko i skutecznie pomóc. Wierzymy w proponowane przez nas rozwiązania i gwarantujemy ich jakość.

W naszej ofercie znajdziesz:
  • Chemię profesjonalną
  • Chemię gospodarczą inaczej nazywaną domową
  • Wysokiej jakości ekwipunek do sprzątania inaczej nazywany sprzętem ręcznym
  • Urządzenia do utrzymania czystości takiej jak odkurzacze przemysłowe, mikro automaty czy urządzenia samojezdne
  • Akcesoria do maszyn takie jak pady, worki do odkurzaczy
  • Innowacyjne rozwiązania higieniczne
  • Doradztwo oraz pomoc w wyborze i montażu dozowników

Sprawdź asortyment na Higienasklep.pl

Znajdziesz tam ciekawe produkty z kategorii chemii profesjonalnej oraz gospodarczej, ekwipunek do sprzątania, maszyny sprzątające, pady od maszyn oraz wiele innych, a to wszystko w jednej hurtowni w Warszawie.
Przejdź do sklepu internetowego